Львівщина стала одним із провідних регіонів у виробництві органічної продукції

20 квітня 2016 96 0
Львівщину визнали одним із провідних регіонів у виробництві органічної продукції
sea-sun-tech.comЛьвівщину визнали одним із провідних регіонів у виробництві органічної продукції

У рамках регіонального форуму «Органічна Україна-2016», що відбувся у Львові, Львівщину визнали одним із провідних регіонів у виробництві органічної продукції, пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Захід об’єднав представників фермерських господарств, переробних підприємств, торгових організацій, наукових установ Львівської області та інших регіонів України. Учасники форуму обговорили, зокрема, важливість регіональних ініціатив та їх вплив на формування органічного сектору сільськогосподарського виробництва.

«Перехід до органічного виробництва — найближчий шлях до українського та світового ринків для малого та середнього фермера. Відтак виробники сільськогосподарської продукції повинні використати потенціал органічного виробництва для збільшення реалізації виробленої продукції, зокрема тієї, що йде на експорт», — повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз.

Також додається, що учасники Форуму мали змогу не лише побачити, але і спробувати органічну продукцію, вирощену у сертифікованих органічних господарствах, та обмінятись набутим досвідом. За підсумками форуму вони також визнали Львівську область однією із провідних у розвитку органічного виробництва в Україні.

Виконано за допомогою Disqus