Земельному банку не вдалося здати в суборенду свою найбільшу с/г ділянку площею майже 4 тис. га в Кіровоградській області, попри значний інтерес до неї.
Листопадові торги, в яких взяли участь дев'ять учасників, визнали такими, що не відбулися, оскільки переможець аукціону не підписав протокол протягом 20 робочих днів.
Нагадаємо, 28 листопада на Prozorro.Продажі відбувся аукціон із суборенди «діаманта Земельного банку» — найбільшої ділянки площею 3969,9 га у Кіровоградській області.
Раніше ця земля належала Кагарлицькій колонії №115. Цільове призначення землі — «Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».
В ході торгів стартова ціна лота — 12,19 млн грн — зросла в 11 разів, досягнувши фінальної вартості — 133 млн грн.
Як зазначається, найбільшу ставку запропонувало ТОВ «Братське-Агро» з Миколаївщини, обігнавши пропозицію попереднього учасника всього на 1 гривню.
Читати за темою:
© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2024 р.
Вибір редакції
Не пропусти останні новини!
Підписуйся на наші соціальні мережі та e-mail розсилку.