Кутовий отримав нового заступника

28 квітня 2016 87 0
Миколу Осійчука призначили заступником міністра аграрної політики та продовольства України – керівником апарату
ar.volyn.uaМиколу Осійчука призначили заступником міністра аграрної політики та продовольства України – керівником апарату

Миколу Осійчука призначили заступником міністра аграрної політики та продовольства України – керівником апарату. Про це повідомляється у розпорядженні Кабінету Міністрів України №326-р від 27 квітня 2016 р.

Учора з посади заступника міністра аграрної політики та продовольства України — керівника апарату було звільнено Інну Гребенюк. Про це повідомляється у розпорядженні Кабінету Міністрів України №316-р від 27 квітня 2016 р.

Також додається, що її звільнено за угодою сторін (пункт 1 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України).

До обов'язків заступника міністра аграрної політики та продовольства України — керівника апарату входить координація роботи апарату міністерства, діяльності департаменту правової та законопроектної роботи, департаменту роботи з персоналом, департаменту електронного документообігу та контролю апарату, оперативно-режимного управління, відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату міністерства, відділу публічної інформації, взаємодії з Кабінетом Міністрів України та розгляду звернень громадян.

Виконано за допомогою Disqus