Аграрії Миколаївщини вчаться у міжнародних експертів розвивати плодоовочевий сектор

28 квітня 2016 99 0
Миколаївських аграріїв учать вести господарство міжнародні експерти
Миколаївська ОДАМиколаївських аграріїв учать вести господарство міжнародні експерти

На Миколаївщині 27 квітня пройшла перша частина круглого столу для аграріїв «Розвиток дорожньої карти ланцюгів створення цінності для майбутнього плодоовочевого сектора», пише прес-служба Миколаївської облдержадміністації.

Організатором заходу виступив Міжнародний торговий центр (МТЦ). Проект фінансується МТЦ і Шведським агентством з міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA), мета якого — допомогти налагодити зв'язок українських виробників сільгосппродукції з глобальними місцевими ринками, а також розробити план дій для поліпшення злагодженості конкурентоспроможності.

«Ми хочемо почути вашу думку, яка послужить базою для побудови нашої подальшої конкретної роботи з підприємцями. Ми — організація у системі ООН, агентство у системі ООН, яке займається наданням технічної допомоги в галузі розвитку торгівлі», — повідомив на відкритті круглого столу регіональний радник просування торгівлі, відділу країн Східної Європи і Центральної Азії МТЦ Армен Заргарян.

Радник президента РТПП Миколаївської області Микола Ворона зазначив, що торгово-промислова палата рада знайомству з іноземними гостями.

«Миколаївська область — плодоовочева область, родюча область на ягоди і фрукти? із з потужними пропозиціями на розвиток цього сектора, це піде на користь і для Миколаївської, і для Херсонської області», — додав він.

На заході міжнародні консультанти повідомили, що Україна зараз має великі можливості у розвитку плодоовочевого сектора. Проте, за словами експертів, у Миколаївській області є деякі проблеми в цій сфері.

Виконано за допомогою Disqus