ДФСУ визначила правила підтвердження статусу єдинника для власників землі в різних сільрадах

66
0
Загальна декларація є підставою для реєстрації суб’єкта господарювання платником єдиного податку групи 4
kurkul.comЗагальна декларація є підставою для реєстрації суб’єкта господарювання платником єдиного податку групи 4

Фахівці ДФСУ в підкатегорії 102.08.05 «ЗІР» роз’яснили порядок дій сільськогосподарського товаровиробника за умови, що він має декілька земельних ділянок на території різних сільських (селищних) рад, що перебувають на території одного району (коди органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням земельної ділянки за КОАТУУ різні), повідомляє «Інтерактивна бухгалтерія».

Як йдеться в повідомленні, такий сільськогосподарський товаровиробник має подавати до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням для набуття чи підтвердження статусу платника єдиного податку групи 4:

• окремі звітні декларації на поточний рік за земельні ділянки кожної окремої сільської (селищної) ради

• загальну декларацію на поточний рік щодо всієї площі земельних ділянок, з яких справляється єдиний податок.

При цьому в полі 9 заголовної частини загальної, нової загальної чи уточнюючої загальної декларації зазначається код органу місцевого самоврядування за основним місцем обліку такого платника.

Окремо контролери відзначили: загальна декларація є підставою для реєстрації суб’єкта господарювання платником єдиного податку групи 4.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus