В Україні завершили посів цукрових буряків

6 травня 2016 49 0
Посів цукрових буряків завершено у всіх областях України
volynnews.comПосів цукрових буряків завершено у всіх областях України

Сприятливі метеорологічні умови на всій території країни дозволили аграріям вчасно провести весь комплекс весняно-польових робіт та засіяти цукровими буряками 100% запланованих площ станом на 5 травня. Минулого року посівні роботи завершились на тиждень пізніше, повідомляє «Укрцукор».

Вирощування буряків потребує 160-200 днів, тому ранній посів прискорить урожай та запуск заводів. В цілому по країні та на підприємствах НАЦУ агрономи вже оглядають перші сходи посівів та акцентують увагу на гарній схожості та їх загальному стані.

Посівні площі цукрових буряків у 2016 році, згідно з даними Мінагрополітики, складуть 282 тис. га, що на 43,2 тис. га більше, ніж минулого року.

Близько половини посівів зосереджено в трьох областях: Вінницькій – 53 тис. га, Полтавській – 37,5 тис. га та Хмельницькій – 36 тис. га. Також майже по 18 тис. га засіяли Тернопільська та Київська області, а Кіровоградська, Черкаська, Львівська, Волинська, Житомирська, Рівненська засіяли в межах від 12 до 15 тис. га.

Загалом за прогнозними даними Департаменту сільського господарства США (USDA), у 2016 році урожай цукрових буряків зросте на 15% за рахунок збільшення посівних площ. Відповідно, очікується і зростання виробництва цукру в Україні в 2016/17 до 1,7 млн т, що на 200 тис. т більше, ніж минулого року.

Хочете бути у курсі, які культури, де і скільки сіють? Тоді ми можемо вам допомогти.

Спеціально для найдопитливіших читачів дані про посівну кампанію доступні в інтерактивному модулі «Посівна онлайн» — спільному проекті Latifundist.com і компанії New Holland Agriculture.

Виконано за допомогою Disqus