ДПЗКУ чекає шлях приватизації — Кутовий

12 травня 2016 86 0
Новим власником ДПЗКУ стане Китай?
Кurkul.comНовим власником ДПЗКУ стане Китай?

КерівництвоДержавної продовольчо-зернової корпорації (ДПЗКУ) до кінця року повинно вийти зі своїми пропозиціями для інвесторів. Про це заявив голова Мінагропроду Тарас Кутовий, повідомляє AgroNews.

За його словами, тримати ДПЗКУ на балансі держави «є неправильним і неперспективним». ДПЗКУ має велику проблему з виведенням оборотного капіталу.

«Сьогодні бачення моє – це приватизація цієї компанії. Реально згідно з підписаним контрактом ніхто цю компанію приватизовувати не буде. Хто її може забрати так це китайці в обмін на ті борги, які вже сьогодні сконсолідовані на підприємстві. Тому мені здається, що зараз, коли компанія може заробляти, то вона повинна це робити. Я направив лист китайській стороні щодо можливостей розгляду приватизаційних процесів компанії. Чому приватизація полягає по різні сторони. Тому що, згідно зі складним контрактом із китайцями, який підписаний повністю не на користь України, будь-які структурні зміни компанії заморожені. За великим рахунком ми є заручниками китайської сторони у цьому питанні», — зазначив Тарас Кутовий.

При цьому глава Мінагропроду підкреслив, що на сьогодні за своєю операційною діяльністю ДПЗКУ є прибутковою компанією.

За результатами розгляду вищезгаданого законопроекту за пропозицією Тараса Кутового, парламентарі ухвалили рішення про відправку його на доопрацювання.

Виконано за допомогою Disqus