
В Державному аграрному реєстрі стартував прийом заявок на отримання модульних зерносховищ.
Участь у програмі можуть взяти агровиробники з Полтавської, Рівненської, Волинської та Житомирської областей, які зареєстровані у ДАР та обробляють від 200 до 1 000 га.
Програма передбачає передачу 100 модульних зерносховищ місткістю 1 тис. т кожне. Окремий пріоритет надається виробникам жита, а також жінкам-фермеркам.
Заявки на участь у програмі приймаються до 31 січня 2026 року включно через Державний аграрний реєстр. Після розгляду поданих заявок відібрані учасники отримають повідомлення в ДАР із інформацією про подальші кроки та умови отримання допомоги.
Ініціатива реалізується ФАО в співпраці з Міністерством економіки, довкілля та сільського господарства України за фінансової підтримки уряду Канади.
Нагадаємо, торік ФАО розподілило 615 модульних зерносховищ серед малих і середніх фермерських господарств у 7 прифронтових областях.
Читати за темою:
© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2026 р.
Вибір редакції
Не пропусти останні новини!
Підписуйся на наші соціальні мережі та e-mail розсилку.