Іноземним підприємцям заборонять купляти сільгоспземлі в Україні

23 травня 2016 46 0
Прийняття вказаного законопроекту «суттєво покращить інвестиційний клімат в Україні»
kurkul.comПрийняття вказаного законопроекту «суттєво покращить інвестиційний клімат в Україні»

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо права власності іноземних інвесторів на землю) (№4455). Про це повідомляє прес-служба ВРУ.

У документі, зокрема, до осіб, які не можуть набувати в власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення, пропонується віднести «іноземні підприємства», «підприємства, у статутному (складеному) капіталі яких є іноземна інвестиція (спільні підприємства, підприємства з іноземними інвестиціями)», «юридичні особи, створені за законодавством іншим, ніж законодавство України», «міжнародні урядові та неурядові організації»; однією із підстав отримання права власності на земельну ділянку визнається її «придбання за цивільно-правовими договорами». Також у ЗК України термін «іноземні юридичні особи» пропонується замінити на «юридичні особи, створені за законодавством, іншим, ніж законодавство України» тощо.

Прийняття проекту, на думку суб’єктів права законодавчої ініціативи, «суттєво покращить інвестиційний клімат в Україні, сприятиме активізації ділової активності в регіонах, позитивно вплине на соціально-економічний розвиток держави».

Виконано за допомогою Disqus