На Львівщині доступні електронні примірники більше 804 тис. поземельних книг

3 червня 2016 93 0
У Львівській області державні кадастрові реєстратори перевели у електронний формат 804,3 тис. поземельних книг
Latifundist.comУ Львівській області державні кадастрові реєстратори перевели у електронний формат 804,3 тис. поземельних книг

У Львівській області державні кадастрові реєстратори перевели у електронний формат 804,3 тис. поземельних книг, що становить 97% від зареєстрованих земельних ділянок, пише прес-служба Держгеокадастру.

З початку 2016 р. державні кадастрові реєстратори територіальних органів Держгеокадастру на Львівщині опрацювали 203,3 тис. поземельних книг, що становить 88% від запланованого річного обсягу. Минулого року землевпорядники оцифрували понад 275 тис. поземельних книг.

«Внесення відомостей до Державного земельного кадастру проводиться безоплатно та без участі громадян. Переведення поземельних книг у електронний формат зробить доступнішими адмінпослуги в он-лайн режимі», — відзначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Також додається, що найбільше відомостей про зареєстровані земельні ділянки оцифрували у Кам`янко-Бузькому (100%), Пустомитівському (99%), Бродівському (97%), Перемишлянському (96%) територіальних підрозділах Держгеокадастру. Ще у шести районах та шести містах Львівщини цей показник перевищує 90%.

Виконано за допомогою Disqus