Миколаївська область залучила 650 млн грн інвестицій

6 липня 2015 349 0
Миколаївська область залучила 650 млн грн інвестицій
Kurkul.comМиколаївська область залучила 650 млн грн інвестицій

Миколаївська область залишається однією з найпривабливіших для аграрного бізнесу в Україні та має успішний досвід реалізації інвестиційних проектів. Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час робочої поїздки до Миколаївщини, повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема, в регіоні реалізуються проекти з будівництва та реконструкції тваринницьких ферм загальною потужністю близько 6 тис. голів, а також овочесховищ (1,5 тис. т), тепличного комплексу (площа 1 га) та об’єктів з переробки сільгосппродукції продукції.

«Ці проекти дали можливість залучити в область понад 650 млн грн. Наголошую на важливості подальшої роботи з інвесторами. З нашого боку гарантую повну підтримку та сприяння», — сказав Олексій Павленко.

Міністр підкреслив важливість залучення інвестицій саме в сферу тваринництва, адже наразі галузь в області повторює загальнонаціональні негативні тенденції. Зокрема, за результатами 5 місяців за обсягами виробництва молока Миколаївщина посіла 16 місце серед областей, яєць — 22 місце, поголів’ям ВРХ — 14 місце.

«Ситуація у тваринництві складна. На цей рік передбачено 250 бюджетних мільйонів гривень на розвиток галузі. Розумію, що кошти невеликі, тому робимо акцент на підтримці саме дрібних та середніх виробників. Працюємо над тим, щоби механізм розподілення бюджетних грошей був максимально зрозумілим та відкритим», — зазначив міністр.

Разом із тим Олексій Павленко наголосив, що сьогоденним завданням керівництва області є технологічне забезпечення жнив. Потреба Миколаївщини на період збирання ранніх зернових і зернобобових — 24 тис. т дизпалива та 8,5 тис. т бензину. Нині забезпечено на 76% та 65% відповідно. Станом на сьогодні область намолотила 136,5 тис. т зерна нового урожаю.

Виконано за допомогою Disqus

+ 30° ... + 17°

Вітер

1.9м/с

Опади

0мм

Вологість

41%