Аграрії Львівщини отримають пільгові кредити на вирощування гречки

13 червня 2016 64 0
Аграрії Львівщини отримають пільгові кредити у розмірі до 100 тис. грн на вирощування гречки
elena-zhzhenova.livejournal.comАграрії Львівщини отримають пільгові кредити у розмірі до 100 тис. грн на вирощування гречки

Для стимулювання аграріїв до вирощування гречки на регіональному рівні у комплексній програмі підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 р.р. передбачили надання пільгових кредитів у розмірі до 100 тис. грн, повідомила заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко, пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

За словами Людмили Гончаренко, на сьогодні Львівське регіональне відділення ПАТ «Аграрний фонд» проводить консультації із сільськогосподарськими виробниками області щодо умов та укладання відповідних контрактів.

«Цьогоріч для забезпечення розширення посівів гречки на державному рівні у Мінагропроді вжили додаткових заходів. Зокрема у ПАТ «Аграрний фонд України» отримали доручення продовжити укладання відповідних контрактів щодо закупівлі гречки урожаю 2016 р. Зокрема аграріям виплачуватимуть аванс у розмірі 65% від суми контракту із базової ціни 15 тис. грн за 1 т зерна гречки», — сказано у повідомленні.

Як повідомили у департаменті агропромислового розвитку ЛОДА, у Львівській області вже засіяли 4,4 тис. га гречки основного посіву, що становить120% від запланованого.

Виконано за допомогою Disqus