На Київщині реалізують проект з вирощування і переробки ягід

17 червня 2016 93 0
Презентовано аграрний проект по вирощуванню та переробці ягід на Київщині
economics.unian.netПрезентовано аграрний проект по вирощуванню та переробці ягід на Київщині

У с. Василів, що на Білоцерківщині (Київська область), презентовано аграрний проект по вирощуванню та переробці ягід, пише прес-служба Білоцерківської районної ради.

Проект впровадження новітніх технологій вирощування та переробки ягід планується реалізувати на базі сільськогосподарського підприємства ПрАТ «Василівське» (с.Василів). Тут є достатня сировинна база для реалізації цього проекту. Зокрема, у 2013 р. закладено сад на 16 га. смородини та 70 га волоського горіху. У 2014 р. на території 7 га було висаджено фундук. У перспективі на 10 га планується висадити сливу.

«Проектом передбачено освоєння потужностей для виготовлення соків та джемів, цеху по лущенню та фасуванню ядра горіха та фундука, установка морозильних камер та виготовлення концентрату і сушіння жмиху смородини для подальшої реалізації виробникам чаю. З реалізацією проблем не повинно бути, адже у такій продукції зацікавлені як у межах області, так і по всій Україні. У межах ресурсних можливостей ПрАТ «Василівське» може долучитися до співфінансування проекту у межах 20%», — зазначив керівник підприємства Юрій Кириченко.

Виконано за допомогою Disqus