Великобританія. Аграрії роблять ставку на ягоди

13 червня 2016 103 0
Збільшення попиту на ягоди у Великобританії в останні роки привертає все більше інвестицій у виробництво цієї продукції у країні
vkurse.uaЗбільшення попиту на ягоди у Великобританії в останні роки привертає все більше інвестицій у виробництво цієї продукції у країні

Збільшення попиту на ягоди у Великобританії в останні роки привертає все більше інвестицій у виробництво цієї продукції у країні, повідомляє «АПК-Інформ: овочі і фрукти» з посиланням на сайт FreshPlaza.

За словами голови Асоціації виробників сезонних фруктів Великобританії Лоуренса Олінса, споживання ягід в Об'єднаному Королівстві збільшилася у 2,3 рази за останні 5 років. Підвищений попит на цю продукцію у свою чергу спровокував інтерес до вирощування цієї продукції серед місцевих садівників.

«На сьогодні ягоди стали найбільшим сегментом на ринку свіжих фруктів Великобританії з часткою у 21%. При цьому пальма першості належить суниці садовій. За нашими оцінками, у 2016 р. дохід від продажу м'яких ягід на внутрішньому ринку Великобританії складе близько £1,1 млрд і більше половини цієї суми припаде саме на суницю», — зазначив він.

Також додав, що, згідно з його прогнозами, урожай суниці садової у країні у цьому році 74 складе близько тис. т, на 11 що% більше, ніж рік тому. Загальний валовий збір м'яких ягід також підвищиться на 11% у порівнянням з попереднім роком.

Виконано за допомогою Disqus

+ 30° ... + 17°

Вітер

3.2м/с

Опади

0мм

Вологість

63%

Матеріали за темою