Заарештовано ще одного учасника схеми з розкрадання цукру Аграрного фонду

20 червня 2016 69 0
Ще одного учасника схеми з розкрадання цукру «Аграрного фонду» заарештовано
4sg.com.uaЩе одного учасника схеми з розкрадання цукру «Аграрного фонду» заарештовано

Рішенням суду Солом’янського району м. Києва 18 червня 2016 р. обрано запобіжний захід для службової особи підприємства, задіяного у схемі розкрадання державного цукру загальною вартістю понад 300 млн грн, що зберігався на складах ДСБУ «Аграрний фонд» у Черкаській області, пише прес-служба Національного антикорупційного бюро.

Рішення суду передбачає тримання під вартою строком на 60 днів з можливістю внесення застави у розмірі 4,8 млн грн, у той час як НАБУ і Спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагали для затриманого застави на рівні розміру предмету злочину – 300 млн грн.

«Підприємця було затримано у четвер, 16 червня 2016 р., у порядку ст. 208 КПК України за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»). Затримання підозрюваного відбувалося одночасно із обшуком у ТОВ «Юридична фірма «Студія права», що здійснювався у рамках розслідування того ж провадження. 17 червня затриманому було повідомлено про підозру», — сказано у повідомленні.

Додається, що 18 травня 2016 р. детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з прокурорами САП затримали заступника прокурора Київської області Олександра Колесника за підозрою у зловживанні службовим становищем з метою розкрадання цукру, що зберігався на складах державної спеціалізованої бюджетної установи «Аграрний фонд» у Черкаській області, загальною вартістю понад 300 млн грн. (ч.2 ст. 364 КК України). 20 травня щодо нього було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з альтернативою застави у розмірі 5,5 млн грн.

Виконано за допомогою Disqus