Росія. У фермерів викупили свиней, щоб зупинити АЧС

20 червня 2016 78 0
Тайська компанія викупила у фермерів Луховицького району Підмосков'я 114 свиней
rus.newsru.uaТайська компанія викупила у фермерів Луховицького району Підмосков'я 114 свиней

Тайська компанія «Чароєн Покпанд Фудс» викупила у фермерів Луховицького району Підмосков'я 114 свиней, щоб не допустити поширення африканської чуми свиней (АЧС), повідомив начальник районної станції по боротьбі з хворобами тварин Володимир Старіков, пише «Мясо портал».

У кінці квітня представник компанії ТОВ «Чароєн Покпанд Фудс» повідомив, що фермерам району через загрозу поширення АЧС пропонують продати своїх свиней за ціною 150 руб. за кожен кілограм живої ваги тварини.

«На території Луховицького району близько 630 свиней знаходиться в особистих підсобних господарствах і приблизно 24 тис. голів — на комплексах ТОВ «Чароєн Покпанд Фудс». Щоб уникнути можливого проникнення інфекції на свинокомплекси, підприємство організовує буферну зону у радіусі 15 км. На території не повинно бути особистих підсобних господарств, що займаються свинарством. З цією метою керівництво компанії прийняло рішення викуповувати за ринковою вартістю свиней, поросят і кнурів. На сьогодні вже викуплено 114 голів», — сказав він.

За його словами, нині ситуація з АЧС у Луховицькому районі стабільна. Однак у найближчій Рязанській області проблема з цим захворюванням залишається. Несприятливо склалася обстановка у Петелинському, Сапожковському, Шацькому, Старожиловському районах. Також зареєстровано два випадки захворювання поросят на АЧС в особистому підсобному господарстві в Єгор'євському районі Московської області.

Виконано за допомогою Disqus

+ 30° ... + 14°

Вітер

2.1м/с

Опади

2.09мм

Вологість

73%