Стартує програма фінансування аграріїв від Аграрного фонду

21 червня 2016 81 0
Аграрний фонд разом з банком розпочинають спільну програму фінансування аграріїв
shkvarki.orgАграрний фонд разом з банком розпочинають спільну програму фінансування аграріїв

ПАТ «Аграрний фонд» та ПАТ «Банк «Український капітал» розпочинають спільну програму фінансування виробників сільськогосподарської продукції, пише прес-служба Аграрного фонду.

Відповідне рішення було прийнято на основі меморандуму, укладеного між ПАТ «Аграрний фонд» та ПАТ «Банк «Український капітал» у березні 2016 р.

Як зазначив голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко, основна мета спільної програми фінансування — допомога агровиробникам, створення сприятливих умов для розвитку сільського господарства в Україні, збільшення обсягів підтримки малих та середніх сільгосптоваровиробників з обсягом чистого доходу (виручки) за останній рік до 10 млн грн.

«Спільна програма фінансування, яку ми розпочинаємо з банком «Український капітал», для Аграрного фонду є пілотним проектом. Наразі програма готується до осінньої посівної озимих культур, і ми сподіваємось, що вже цієї осені зможемо її цілком налаштувати під потреби клієнтів», — зазначив Андрій Радченко.

Також додається, що загальний обсяг залучення фінансових ресурсів планується на рівні 400 млн грн протягом 2016-2017 МР. Частка ПАТ «Банк «Український капітал» має скласти 100-200 млн грн. Решта коштів буде надана ПАТ «Аграрний фонд».

«Орієнтовна вартість користування фінансовими ресурсами для сільгоспвиробників у національній валюті складе 12% річних», — сказано у повідомленні.

Планується, що кредитування буде надаватись для покриття витрат, пов'язаних із закупівлею паливно-мастильних матеріалів, насіння, добрив, засобів захисту рослин, запасних частин для ремонту сільськогосподарської і зрошувальної техніки та обладнання, оплати послуг, пов'язаних з виконанням ремонтних робіт сільськогосподарської і зрошувальної техніки, робіт (послуг) з підготовки та обробки ґрунту, посіву, захисту рослин від хвороб і шкідників, внесення добрив та підживлення, збирання врожаю тощо, підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus