Ліцензію на використання гліфосату продовжили

30 червня 2016 76 0
Гліфосат використовуватимуть ще півтора роки
globalprocessingmag.comГліфосат використовуватимуть ще півтора роки

Європейська комісія дозволила використовувати в Європі гліфосат ще протягом 18 місяців. Про це повідомляє «Аграрний Тиждень».

Нагадаємо, дозвіл на застосування найпопулярнішого гербіциду закінчується сьогодні, 30 червня. Контролюючі органи повинні були знову розглянути питання про видачу дозволу, але на їх думку вплинули підозри про те, що гліфосат може бути причиною онкологічних захворювань.

Тепер перевірка безпеки гліфосату може тривати ще до грудня 2017 року. Весь цей час європейські фермери зможуть використовувати його для боротьби з бур'янами.

Нагадаємо, гліфосат використовується для боротьби з бур'янами з 1970-х років. Зараз це наймасовіший гербіцид в світі. Його хімічна назва — N- (фосфонометіл) -гліцін, торгова марка агрохімічної компанії Monsanto — Roundup, після закінчення терміну патентного захисту, він став випускатися різними виробниками: Anhui Huaxing Chemical Industry Company, BASF, Bayer, Dow AgroSciences, DuPont, Jiangsu Good Harvest-Weien Agrochemical Company, Nantong Jiangshan Agrochemical & Chemicals Co., Nufarm Limited, SinoHarvest, Syngenta і Zhejiang Xinan Chemical Industrial Group Company. Використовуються торгові назви нітосорг, інтосорг, гліфонін, гліалка, фосулен, цідокор, гліцел, Глитай, глісол, форсат, утал.

Виконано за допомогою Disqus