ФАО надасть на розвиток агросектору України $15 млн

15 липня 2016 106 0
На що підуть кошти?
cyberbrains.org.uaНа що підуть кошти?

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (FAO) надасть Україні технічну допомогу в розвитку сільського господарства на $15 млн у рамках підписаної 13 липня Рамкової програми співпраці для України між FAO та Міністерством аграрної політики і продовольства України, повідомила заступник голови Мінагропроду Олена Ковальова, пише «УНІАН».

«Підписання цієї рамкової угоди є виключно знаковою подією. Ця програма співпраці розрахована до 2019 р. і враховує всі основні пріоритети та напрямки, за якими FAO буде співпрацювати з Україною. Оціночна сума, необхідна для реалізації всіх ініціатив FAO в Україні, на сьогодні становить близько $15 млн», — сказала заступник міністра, зазначивши, що підрозділ ООН може виступати як ключовим донором, так і залучати до реалізації проектів інших інвесторів.

Олена Ковальова зазначила, що, зокрема, FAO надасть допомогу Україні у переході на санітарні і фітосанітарні стандарти ЄС, а також у створенні відкритих баз даних проектів міжнародної технічної і фінансової допомоги, в яких можуть брати участь аграрії.

Крім того, Мінагропрод спільно з FAO планує запустити програми популяризації здорового харчування у школах.

«Ми будемо впроваджувати програми поліпшення дитячого харчування у школах, наприклад, такі, як «Овочевий мікс», у рамках якої ми будемо організовувати постачання шкіл наборами овочів для дітей. Закупівля буде проводитися у місцевих фермерів. Або, наприклад, «Шкільне молоко». Спочатку будуть пілотні проекти, а потім запуск по всій країні», — сказала вона.

Виконано за допомогою Disqus

+ 24° ... + 19°

Вітер

3.2м/с

Опади

0мм

Вологість

72%