На Львівщині учасники АТО отримали 714 га землі

25 липня 2016 102 0
На Львівщині учасники АТО та їх сім`ї отримали у власність 4,047 тис. земельних ділянок
mihasik.proНа Львівщині учасники АТО та їх сім`ї отримали у власність 4,047 тис. земельних ділянок

Із початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками військовослужбовці, їх сім`ї на Львівщині отримали у власність 4,047 тис. земельних ділянок загальною площею 714 га. Вони призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого сільського господарства. Про це зауважили в Головному управлінні Держгеокадастру в Львівській області, повідомляє Львівська ОДА.

Із цієї кількості рішень Держгеокадастром Львівщини видано 2,648 тис. наказів про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок, загальною площею 459 га. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (2,476 тис. ділянок), особистого сільського господарства (145 ділянок) та індивідуального дачного будівництва (27 ділянок).

«Для нашої служби робота з виділення земельних ділянок для захисників України залишається одним із пріоритетних завдань. Працівники Держгеокадастру Львівщини завжди готові надати військовим вичерпну інформацію та допомогу в оформленні земельних ділянок», ― зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Загалом Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області надано учасникам АТО 5,559 тис. дозволів на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 1,992 тис. га. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Найбільше Держгеокадастром Львівщини видано наказів про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо земельних ділянок для учасників АТО в Пустомитівському (1,043 тис. ділянки) та Жовківському районах (783 ділянки) Львівської області.

Виконано за допомогою Disqus

+ 29° ... + 19°

Вітер

3.1м/с

Опади

0мм

Вологість

48%