Continental інвестує близько €50 млн у виробництво шин для сільгосптехніки

26 липня 2016 100 0
У найближчі роки Continental планує збільшити виробничі потужності в Лозаді
www.glassdoor.comУ найближчі роки Continental планує збільшити виробничі потужності в Лозаді

Концерн Continental інвестує €49,9 млн у виробництво шин для сільськогосподарської техніки, повідомляє Traktorist.ua, посилаючись прес-службу компанії.

У найближчі роки міжнародний виробник шин преміум-класу і постачальник високотехнологічних рішень планує збільшити виробничі потужності свого заводу в португальській Лозаді. При цьому буде створено 125 нових робочих місць для випуску преміальних сільськогосподарських шин Continental. Крім того, компанія підготувала основу для подальших інвестицій у виробництво шин для агропромислової техніки в найближчому майбутньому. Це стало можливим внаслідок сприятливої ринкової ситуації і позитивної динаміки продажів Continental.

«Здійснюючи ці капіталовкладення, ми чітко даємо зрозуміти, що концерн Continental знову веде активну діяльність на ринку сільськогосподарських шин. У цьому сегменті компанія буде представлена маркою Continental преміум класу. завод в Лозада має дуже зручне розташування, співробітники підприємства мають великий досвідом і дуже мотивовані. З використанням передового обладнання тут випускаються інноваційні радіальні шини, що відповідають вимогам сільського господарства», — прокоментував підписання інвестиційної угоди в Лозада (Португалія) член правління Continental і керівник шинного підрозділу Микола Зетцер.

У плани Continental входить створення і виведення на ринок повної лінійки шин для сільськогосподарських тракторів і збиральних машин у співпраці з найбільшими виробниками техніки. Лінійка буде складатися з радіальних і діагональних шин випуск радіальних сільськогосподарських шин під маркою Continental у 2017 році позначить завершення терміну дії угоди про ліцензії на товарний знак між концерном Continental і його ліцензіатом Митасов, укладеного в 2004 році. З урахуванням недавнього рішення антимонопольної служби щодо придбання Митасов Continental отримає права на товарний знак до обумовленого в угоді 2019 року. Це дозволить концерну випустити в продаж лінійку сільськогосподарських шин під власної преміальної маркою.

Початок виробництва сільськогосподарських радіальних шин Continental на заводі в Лозада заплановано на 2017 р.

Виконано за допомогою Disqus

+ 29° ... + 20°

Вітер

3.2м/с

Опади

0мм

Вологість

50%