На Львівщині реалізують пілотний агропроект за сприяння Франції

26 липня 2016 102 0
Проект допоможе малим фермерським господарствам
Львівська ОДАПроект допоможе малим фермерським господарствам

На Львівщині реалізують проект «Підвищення інформованості та оцінка потенціалу валоризації високоякісних харчових продуктів у Львівській області», пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

У понеділок, 25 липня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками аграрного сектору та Посольства Франції в області.

«Аграрна галузь є важливим напрямком співпраці між Україною та Францією. До кінця цього року ми зокрема прагнемо реалізувати проект, який дозволить нам дослідити традиційні продукти, притаманні вашому регіону. Львівську область обрали пілотною територією, оскільки тут яскраво виражена національна ідентичність», — зазначив радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні Ніколя Перрен.

Проект має на меті оцінку потенціалу традиційних харчових продуктів у Львівській області та поширення інформації про них. А також – допомогу малим фермерським господарствам щодо розвитку виробництва і навчання фермерів правильно реалізовувати свою продукцію.

«Його реалізація включатиме 3 етапи: детальне вивчення потенційних харчових продуктів, семінари для учасників; вибір продуктів та рецептів; інформування та поширення досвіду на інші регіони України. Термін реалізації – серпень-грудень 2016 р.», — сказано у повідомленні.

Також додається, що домовились учасники зустрічі і про обмін досвідом в аграрній сфері, зокрема для учасників агроосель, та залучення до реалізації проекту молодих спеціалістів і викладачів навчальних закладів сільськогосподарського спрямування.

«Ваш проект є для нашої області надзвичайно важливим. Саме з вашою допомогою, сподіваємось, наш регіон не втратить своїх автентичних особливостей у сфері сільського господарства. А вже на початку наступного року ми пишатимемось спільними досягненнями», — наголосив Олег Синютка.

За словами Ніколя Перрена, вже на початку наступного року у Києві українські та французькі партнери на підсумковій зустрічі презентують результати роботи. І на прикладі позитивного досвіду Львівщини залучатимуть інші регіони України до співпраці.

Виконано за допомогою Disqus

+ 26° ... + 20°

Вітер

2.4м/с

Опади

5.1мм

Вологість

76%