Аграрії Харківщини зібрали половину всіх площ озимих

27 липня 2016 21 0
Зібрано 1 млн т озимої пшениці
novadoba.com.uaЗібрано 1 млн т озимої пшениці

Аграрії Харківщини зібрали половину всіх площ озимих, повідомив заступник голови Харківської ОДА Марк Беккер, пише прес-служба Харківської облдержадміністрації.

«Сьогодні наше найголовніше завдання, завдання аграріїв Харківської області — отримати урожай, на який ми сподіваємося. І для цього є всі відповідні умови. Жнива на сьогодні йдуть нормальними темпами, згідно з планом», — зазначив Марк Беккер.

За даними заступника керівника області, аграрії Харківщини вже зібрали 1,3 млн т зерна ранніх зернових і зернобобових культур. Крім того, станом на 25 червня було зібрано 1 млн т озимої пшениці, а це 50-52% від загальних площ озимих.

«У двох районах Харківської області зібрали понад 100 тис. т ранніх зернових і зернобобових культур. Це Балаклійський район із середньою врожайністю понад 42 ц/га і Барвінківський район — 49 ц/га. Також у Барвінківському районі зібрали понад 100 тис. т озимої пшениці з урожайністю понад 52 ц/га», — навів приклади Марк Беккер.

Він зазначив, що найвища врожайність озимих спостерігається в Чугуївському районі — 54,1 ц/га, ще у 8 районах області врожайність склала понад 40 ц/га.

Марк Беккер також підкреслив, що з 1 млн т озимої пшениці близько 35% становить продовольче зерно.

Виконано за допомогою Disqus

+ 29° ... + 19°

Вітер

3.2м/с

Опади

0мм

Вологість

50%