Мінімальне соціальне податкове зобов’язання може стати останньою краплею для садоводів

28 липня 2016 95 0
Над садівництвом нависла загроза
askmen.comНад садівництвом нависла загроза

Введення додаткових податків може стати останньою краплею для українських садоводів, заявив голова асоціації «Укрсадпром» Дмитро Крошка, повідомляє «Корреспондент».

Ініціатива доповнити Податковий Кодекс України поняттям «мінімальне соціальне податкове зобов’язання» і ввести податок за кожен гектар землі може стати суттєвою перешкодою на шляху розвитку садівництва.

Аналізуючи Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та інших законодавчих актів України щодо мінімального податкового соціального зобов’язання» Асоціація «Укрсадпром» заявляє: ця ініціатива свідчить про спробу додаткового перевантаження адміністрування податків аграріїв та суперечить принципу спрощення податкової системи, який передбачає скорочення кількості податків і зборів, прозорість останніх та зменшення надання документів податкової звітності, встановлений у статті 4 Податкового кодексу України.

В умовах посилення кризових явищ в економіці та відсутності державної підтримки галузі, вказаний законопроект призведе до зниження інвестиційної привабливості галузі, зменшення обсягів закладки нових садів, ягідників і розсадників, скорочення обсягів виробництва та відповідно скорочення робочих місць.

З повним текстом позиції Асоціації «Укрсадпром» щодо проекту закону України «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та інших законодавчих актів України щодо мінімального податкового соціального зобов’язання» можна ознайомитись на сайті Асоціації «Укрсадпром».

Виконано за допомогою Disqus

+ 25° ... + 19°

Вітер

3.2м/с

Опади

0.5мм

Вологість

72%