Фермер повернув державі земельні ділянки вартістю 1,3 млн грн

4 серпня 2016 67 0
На Запоріжжі фермер повернув державі земельні ділянки площею 44 га
derabasiproperty.comНа Запоріжжі фермер повернув державі земельні ділянки площею 44 га

На Запоріжжі фермер повернув державі земельні ділянки площею 44 га і вартістю 1,3 млн грн, пише прес-служба прокуратури Запорізької області.

Громадянин на час звернення до райдержадміністрації із заявою про передачу йому земельних ділянок для ведення фермерського господарства вже був засновником та головою діючого фермерського господарства. А відтак земельну ділянку мав право отримати у користування лише за результатами проведення земельних торгів.

«Апеляційним судом Запорізької області задоволено апеляційну скаргу заступника прокурора Запорізької області, скасовано рішення Михайлівського райсуду та задоволено позов Енергодарської місцевої прокуратури про визнання незаконним та скасування розпорядження, визнання недійсним договору оренди земельних ділянок площею 44 га вартістю 1,3 млн грн та їх повернення державі», — сказано у повідомленні.

Також додається, що підставою для звернення прокурора до суду стало порушення Михайлівською райдержадміністрацією під час передачі земельних ділянок в оренду громадянину вимог ст. 124 Земельного кодексу України щодо необхідності проведення земельних торгів.

Виконано за допомогою Disqus