Зафіксовано нові випадки АЧС

104
0
Зафіксовано випадки АЧС у Сумській, Миколаївській та Одеській областях
pixabay.comЗафіксовано випадки АЧС у Сумській, Миколаївській та Одеській областях

Зафіксовано випадки африканської чуми свиней (АЧС) у Сумській, Миколаївській та Одеській областях, пише прес-служба Держпродспоживслужби.

В особистих підсобних господарствах громадян, які проживають в с. Попівка Конотопського району Сумської області та с. Підлісне Новоодеського району Миколаївської області зареєстровано загибель свиней черех АЧС.

«Крім того, АЧС підтверджено в особистих підсобних господарствах громадян, які проживають у с. Ясеново-2 Любашівського району та с. Мирони Балтського району Одеської області», — сказано у повідомленні.

Крім того, з метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС на місцях проведені засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при відповідних райдержадміністраціях, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду. В осередках захворювань вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus