Мінагропрод запровадить підримку сімейних фермерських господарств — Павленко

20 лютого 2015 86 0
Мінагропрод запровадить підримку сімейних фермерських господарств — Павленко

19 лютого міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час наради з керівниками аграрної галузі Полтавської області представив стратегію дій уряду та аграрну стратегію міністерства, які базуються на дерегуляції сектору, боротьбі із корупцією, євроінтеграції та відкритті світових ринків, повідомляє прес-служба Мінагропроду.

Міністр зазначив, що Мінагропрод планує запровадити підтримку сімейних фермерських господарств за європейською моделлю. Європейська модель передбачає залучення малих сільськогосподарських виробників в організований аграрний ринок. Одним із засобів підтримки малих господарств є нормативно-правове визнання сімейних фермерських господарств, визначення умов їх оподаткування, унормування за європейською практикою локальних аграрних ринків.

«Україна найкраща країна в світі, ми маємо різні природні умови на всій території і можемо розвивати збалансовану модель, яка передбачає гармонійне співіснування великих агрохолдингів та малих господарств», — підкреслив Олексій Павленко.

Також міністр повідомив про ініціативу міжнародних інвесторів виділяти кошти на підтримку малого та середнього аграрного бізнесу.

«Наше завдання створити ефективні робочі групи та прослідкувати аби ці гроші дійшли до малих та середніх сільгоспвиробників», – додав міністр.

Виконано за допомогою Disqus