На ІнтерАГРО працюватиме Школа аграрного експортера

15 вересня 2016 174 0
У Києві працюватиме Школа аграрного експортера
wallpaperscraft.ruУ Києві працюватиме Школа аграрного експортера

Міжнародна консалтингова компанія Start Global та міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» запрошують власників та директорів компаній до «Школи Аграрного Експортера», яка відбудеться з 9 по 11 листопада у рамках 11 міжнародної агропромислової виставки «ІнтерАГРО 2016» у київському виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою вул. Салютна, 2-Б.

«Школа Аграрного Експортера» складатиметься з двох частин: відкритої конференції «Агроекспорт: дорожня карта», яка відбудеться 9 та 10 листопада, та спеціалізованного семінару-практикуму «Агроекспорт – від оцінки можливостей до перших продажів», два модулі якого триватимуть 10 та 11 листопада.

Спікери семінару-практикуму «Агроекспорт – від оцінки можливостей до перших продажів» сфокусують свої виступи на наступних основних практичних темах:

▪ методологія експорту;

▪ аудит компанії перед виходом на світовий ринок;

▪ вибір країн для експорту аграрної продукції;

▪ розробка стратегії виходу на міжнародний ринок;

▪ вибір партнерів закордоном;

▪ ведення переговорів.

«Учасники семінару-практикуму від Start Global зможуть не тільки дізнатися про нагальні питання налагодження та розвитку експорту власної продукції закордон, але й отримати практичний досвід під час розгляду конкретних прикладів, спрямований на розвиток експорту саме їх компаній. Додатково всі учасники отримуватимуть домашні завдання, виконання яких допоможе вирішити їх бізнесові завдання», — сказано у повідомленні.

Також додається, що відкрита конференція 9 та 10 листопада для тих учасників виставки «ІнтерАГРО 2016», які тільки починають знайомство з темою експорту, розгляне загальні теми аудиту готовності компаній до виходу на міжнародні ринки, дорожніх карт експортера, вибору країн для експорту, стратегії виходу, підготовки до експорту агропродукції закордон, тощо.

«Організатори «Школи Аграрного Експортера» — Міжнародна консалтингова компанія Start Global та компанія «Київський Міжнародний Контрактовий Ярмарок» – організатор міжнародної виставки сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО»», — зазначається у повідомленні.

Робочі мови семінару-практикуму: російська/англійська з перекладом.

Реєструйтесь на семінар-практикум до 20 вересня та отримайте 20% знижку для перших відвідувачів.

Реєстраційна форма за посиланням: www.start-global.biz/uk/agro-workshop/

Виконано за допомогою Disqus

+ 10° ... + 5°

Вітер

2м/с

Опади

0мм

Вологість

80%