Kurkul.com оголошує «урожайний» конкурс!

3 жовтня 2016 144 0
Беріть участь у конкурсі від Latifundistmedia!
Kurkul.comБеріть участь у конкурсі від Latifundistmedia!

Kurkul.com оголошує черговий конкурс у рамках святкування 5-річчя Latifundistmedia під назвою «Куркульський урожай». Цього разу ми чекаємо від вас фотографії зі збору врожаю, в якому ви брали участь! Це можуть бути світлини, на яких ви в дитинстві допомагаєте дідусю-комбайнеру, або ваші діти допомагають вже вам, або ж з нинішньої кампанії, де ви зможете похизуватися цьогорічними рекордами.

Конкурс стартує вже сьогодні, тож присилайте ваші роботи на адресу yevtushenko@latifundistmedia.com або публікуйте їх на своїх сторінках у соцмережах з хештегом #КуркульськийУрожай чи #Kurkulконкурс.

Конкурсні роботи ми будемо приймати з 3 по 23 жовтня. Далі ж почнеться голосування на нашій сторінці у Facebook і підрахунок голосів. Долучайте до конкурсу всю рідню! Троє найкращих учасників ми нагородимо призами!

Призи:

Придбання товарів у LatifundiMag.com за «латіки» (місцева «валюта» для розрахунків у нашому фірмовому магазині). Латіки надаються переможцям і дають право придбати товари з символікою LatifundistMedia (за повною ціною або зі знижкою).

Грошовий фонд для переможців становить:

1-е місце350 латіків

2-е місце250 латіків

3-е місце150 латіків

Решта учасників отримає заохочувальні подарунки ― сувенірну продукцію або знижку на товари у ЛатифундіМаг.

Чекаємо на ваші фото!

Виконано за допомогою Disqus

+ 15° ... + 6°

Вітер

3м/с

Опади

0мм

Вологість

44%