Чистки в Аграрній партії: Безсмертний усунув Березовського

28 жовтня 2016 124 0
Роман Безсмертний, керівник Центрального апарату Аграрної партії України
agroparty.org.uaРоман Безсмертний, керівник Центрального апарату Аграрної партії України

На черговому засіданні президії АПУ прийняли рішення про зняття з посади голови Миколаївської регіональної організації Аграрної партії України (АПУ) Євгена Березовського. Як повідомило сайту AgroPolit.com джерело, наближене до керівництва партії, його усунули з посади через опозицію до керівництва партії. На офіційному сайті партії інформації покищо немає.

«Його зняли за те, що він нібито нічого не робить для розвитку партії. Це не правда. Структура Миколаївської організації розбудована: 25 районних організацій, зареєстровані 52 первинні організації. Основна причина такого кроку — Березовський виступав з різкою критикою керівництва партії, а конкретно — Віталія Скоцика. Тому його зняли», — повідомило джерело.

За його словами, все було продумано і реалізовано Романом Безсмертним (його називаюь креатурою Петра Порошенка у АПУ, – ред.), бо саме його він критикував найбільше. Половина президії виступила жорстко проти такого кроку, але з перевагою в один голос це рішення прийняли.

За даними джерела, на президії АПУ було 11 осіб. За відставку голови Миколаївської регіональної організації проголосували: Віталій Скоцик, Роман Безсмертний, Іван Плачков, Ярослав Гадзало, Віктор Матчук та Олександр Ківшик.

Цікаво, що самого Березовського не запросили на президію.

«Як голову облорганізації його мали б запросити, висловити претензії і заслухати, а після цього приймати рішення. На жаль, бачимо найкращі традиції комуністичної доби в управлінні Аграрною партією… Це бізнесмен, якого знають і поважають в області і загалом в Україні. Сьогодні зняли його, завтра познімають усіх голів областей, які матимуть відмінну від Безсмертного точу зору. Якщо парія позбувається таких людей, то навіщо вона взагалі аграріям?», — говорить джерело.

Нагадаємо, головою Миколаївської обласної організації Аграрної партії України Євген Березовський став 5 квітня 2016 року під час 4-ої позачергової обласної звітно-виборчої конференції Аграрної партії в Миколаєві. Роман Безсмертний прийшов на пост керівника Центрального апарату Аграрної партії України на п’ять днів раніше — 31 березня 2016 року.

Виконано за допомогою Disqus

+ 14° ... + 8°

Вітер

2.3м/с

Опади

0мм

Вологість

46%