АПУ затягує подачу фінансової звітності

46
0
Віталій Скоцик, голова Аграрної партії України
kurkul.comВіталій Скоцик, голова Аграрної партії України

Аграрна партія України (АПУ) не подала вчасно фінансову звітність про свою діяльність за I квартал 2016 р., повідомляє Аgropolit.com.

Нагадаємо, що за вимогою Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), усі українські партії мали подати звіти про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за І квартал 2016 р. до 29 липня включно.

Сьогодні 5 серпня, втім Аграрна партія до НАЗК документи так і не подала, повідомивши, що звіти партії та її місцевих парторганізацій за І квартал цього року будуть подані одночасно зі звітами за ІІ квартал. При цьому в партії натякають, що це НАЗК порушує закон.

За словами голови Аграрної партії Віталія Скоцика, саме НАЗК помилились із датами, повідомляючи про те, що законом визначено термін подання до 10 травня. Звіти партії та її місцевих парторганізацій за І квартал цього року будуть подані одночасно зі звітами за ІІ квартал 9 серпня.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus