У Полтавській області зафіксовано спалах АЧС

2 листопада 2016 40 0
З початку року в Україні зареєстровано 72 випадки АЧС
ktv-ray.ruЗ початку року в Україні зареєстровано 72 випадки АЧС

У ТОВ «Маяк» (с. Соснівка, Гадяцький район, Полтавська область) зареєстровано загибель 2 голів свиней через африканську чуму свиней (АЧС), пише прес-служба Держпродспоживслужби.

Нині у ТОВ «Маяк» утримується 723 голови свиней.

«З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС планується проведення засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Гадяцькій райдержадміністрації, рішенням якої буде затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду. В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС», — йдеться у повідомленні.

Довідково:

З початку 2016 р. в Україні зареєстровано 72 випадки АЧС, у тому числі в Полтавській (7 випадків), Одеській (19), Житомирській (1), Кіровоградській (4), Сумській (5), Чернівецькій (1), Миколаївській (13), Чернігівській (2), Черкаській (1), Рівненській (3), Волинській (4), Вінницькій (1), Харківській (8), Київська (1) та Хмельницькій (2) областях. Станом на 2 листопада залишився 21 неблагополучний пункт по АЧС.

Виконано за допомогою Disqus