На Рівненщині орендар не платив за користування землею вартістю 2,4 млн грн

3 листопада 2016 67 0
Недобросовісний орендар поверне державі майже 300 га земель
zaker.ruНедобросовісний орендар поверне державі майже 300 га земель

На Рівненщині орендар упродовж півроку не сплачував орендну плату за користування землею, пише прес-служба прокуратури Рівненської області.

Судом постановлено розірвати договір оренди земельної ділянки площею майже 300 га, що розташована на території Соснівської селищної ради Березнівського району, та повернути її державі.

«Договір оренди було укладено між місцевою районною державною адміністрацією та одним із товариств у жовтні 2014 р. Проте всупереч договірним зобов’язанням орендар упродовж півроку не сплачував орендну плату за користування землею, що призвело до ненадходження до бюджету коштів. Крім того, з моменту укладення договору жодних робіт з обробітку землі, яка надавалась для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, орендарем не здійснювалося», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що суд зобов’язав орендаря повернути районній державній адміністрації земельну ділянку загальною вартістю 2,4 млн грн у стані, не гіршому порівняно з тим, у якому їх було одержано в оренду.

Виконано за допомогою Disqus