CLAAS представила новинки на ІнтерАгро 2016

9 листопада 2016 105 0
CLAAS Tucano 580
Traktorist.uaCLAAS Tucano 580

Компанія CLAAS представила ряд нових моделей сільгосптехніки на своєму стенді на виставці «ІнтерАгро 2016», що проходить у Києві з 8 по 11 листопада, повідомляє Тraktorist.ua.

Головним дебютом можна назвати презентацію комбайну Tucano 580, який показує ідеальне балансування між потужністю, продуктивністю і якістю очистки зерна.

«Основне удосконалення, яке є на моделі комбайну — це системи, розроблена для гібридної очистки насіння, яка включає етапи тангенсиального обмолоту та роторної сепарації зерна. Завдяки цьому оновленню, Tucano 580 став продуктивнішим на 15-20% за попередню модель серії, зерно стало очищуватися ще краще, а завдяки потужності в 378 к.с. він може застосовуватися на широкому спектрі культур», — розповів під час презентації машини продукт менеджер «CLAAS Україна» Віталій Бортун.

В новій моделі представлена система дистанційного контролю, яка дозволяє на відстані перевіряти всі налаштування комбайна, його місцезнаходження, наскільки ефективно він використовується. Система йде в стандартній комплектації.

«За допомогою моделі можна збирати майже будь-яу культуру, яку може вирощувати фермер — це і широка зернова група, ріпак, кукурудза, соя та соняшник. Окрім цього, в стандартній комплектації є половорозкидач, який дуже важливий при вирощуванні ріпаку та для збагачення землі азотом», — говорить Віталій Бортун. В компанії CLAAS планують, що частка продажів цієї моделі складе 40% від усіх комбайнів компанії.

Також на стенді компанії представлені трактори та Arion 600 і Arion 400.

Виставкова модель Axion 900 має потужність 345 к.с. Основними перевагами цих тракторів, які вирізняють їх на ринку аналогічних моделей, є безступінчата коробка передач, двигун об’ємом 8,7 л, який є втопленим у раму і фактично не має піддона картера. Через таку особливість посадки двигуна, трактор може більш стабільно працювати на схилах. Окрім цього, немає прямого контакту картерних газів з мастилом, тому ресурс оливи збільшується. Через це рекомендований заводом ресурс масла складає 600 мотогодин. Також, цей трактор обладнаний системою CLAAS Power Management, яка узгоджужє найбільш оптимальні режими двигуна з повним завантаженням коробки передач, що дозволяє працювати максимально економічно.

«Коробка передач дозволяє працювати на швидкості від 50 м/год до 50 км/год. В представленій комплектації має трьохточкову навіску 11,25 т», — розповів під час презентації трактору представник «CLAAS Україна» Віталій Яременюк.

Трактор Arion 600 С розглядають, як заміну Т-150 і модель, за словами представників компанії, можна зустріти майже в кожному регіоні України. Кожен фермер може замовити індивідуальну комплектацію моделі і її рідко беруть в стандартній компоновці.

«Виставковий варіант обладнаний фронтальною навіскою, валом відбору потужності і двома парами гідровиходів. Тобто, замовник цього трактора планував працювати із розкидачем міндобрив з переду трактора і культиватором, який він буде тягнути ззаду», — говорить Віталій Яременюк.

Також на стенді компанії було представлено кілька новинок кормозаготівельної техніки. Одна з них — причепна дискова косарка класу Disco 3200 TRC. Вона створена для заготівлі сінажу із бобових трав, оснащена спеціальною вальцевою плющилкою, а також добре агрегатується з малопотужними тракторами типу МТЗ-80.

«Ряд технічних рішень цієї косарки робить її однією з найбільш затребуваних косарок на українському ринку. Наприклад, захист косаркових дисків, систему розвантаження косаркового бруса, за рахунок якої підприємство зможе зекономити до 20% пального, а корм стає чистішим на 16-17%. Окрім того косарка оснащена економним карданим валом, що дає змогу зменшити оберти валу відбору потужності на тракторі з 1000 об/хв до 850 об/хв», — розповіла на презентації агрегату продукт менеджер компанії «CLAAS Україна» Наталія Сергєєва.

З машин для заготівлі соломи компанія презентувала абсолютно нову модель — тюковий прес-підбірник Quadrant 5200 RC.

За словами Наталії Сергєєвої, дана машина була протестована на полях в багатьох країнах і на сьогодні показала найвищу продуктивність у своєму класі.

Особливістю цієї машини є те, що вона отримала оновлені вузлов’язальні апарати, які максимально адаптовані для використання на будь-яких культурах з будь яким шпагатом, посилену камеру просування, а також автоматичну систему регулювання тиску пресування, датчики якої встановлені не тільки на одній рамі, а і на трьох вузлов’язальних апаратах, запобігаючи розриву шпагату без втручання водія.

Прес здатен обробляти до 50 т соломи на годину при вологості менше 10%. Розмір тюка 120*70 з довжиною від 0,5 м до 3 м.

Компанія із впевненістю дивиться в майбутнє українського ринку сільгосптехніки.

«Компанія CLAAS та наші партнери — українські дилери та клієнти, з оптимізмом дивляться на цей сезон. Інвестиційний клімат в сільському господарстві став кращим, ніж рік чи два тому. Український ринок сільгосптехніки — це єдиний значний ринок у світі, який виріс в цьому році», — розповів директор «CLAAS Україна» Хольгер Вельк.

LatifundistMedia буде радий бачити кожного на виставці ІнтерАгро 2016.

Виконано за допомогою Disqus

+ 13° ... + 3°

Вітер

2.5м/с

Опади

8.7мм

Вологість

83%