Томич назвав три причини антирейдерського майдану

15 листопада 2016 89 0
Іван Томич — президент Асоціації фермерів та землевласників України
latifundist.comІван Томич — президент Асоціації фермерів та землевласників України

У Києві 16 листопада об 11.00 розпочнеться Антирейдерський майдан. Його мета — це перш за все, розібратися в ситуації, вирішити проблему на законодавчому рівні та у правовому полі розібратися з резонансними справами щодо захоплень земельних ділянок того чи іншого напрямку фермерських господарств.

Про це розповів у інтерв’ю Kurkul.com президент Асоціації фермерів та землевласників України Іван Томич.

«З самого початку року ми вели реєстр, провели цілий ряд акцій, створили штаби у областях, боролися з рейдерством як могли. Зрозуміло, що є невеличкі поступки з боку держави, наприклад, прийнятий закон. Але аналізуючи його ми розуміємо, що змін майже немає. Це призвело до того, що ми змушені провести антирейдерський селянський майдан у центрі Києва», — зазначив Томич.

Також, за його словами, головна причина до збору антирейдерського майдану — корупція, яка нині дає плоди, такі як рейдерство. Друга причина — постійне ускладнення проблем, а не їх вирішення. Наприклад, запровадження ринку землі. І остання, третя причина — законопроект №4010А про емфітевзис.

«Ці основні теми — емфітевзис, ринок землі, корупція, тінізація, криміналізація і є ключовими, наслідком яких і стало рішення вийти на майдан. Можливо 90% цих питань можна буде вирішити протягом декількох днів. Якщо не будемо бачити результату — будемо зимувати в Києві безстроково, приведемо у центр Києва худобу, доїтимемо корів тощо», — заявляє Іван Томич.

Виконано за допомогою Disqus