Massey Ferguson T7 представили на ІнтерАГРО 2016

17 листопада 2016 46 0
Роторний комбайн Massey Ferguson T7
Traktorist.uaРоторний комбайн Massey Ferguson T7

Роторний комбайн Massey Ferguson T7 продемонстрували на виставці «ІнтерАГРО 2016», повідомляє Тraktorist.ua.

Це новинка сезону від корпорації AGCO, яка вперше була презентована влітку на «Агро 2016». Цього року комбайн отримав золоту медаль «InterAGRO Innovation Award 2016» у номінації«Самохідні прибиральні машини».

Massey Ferguson T7 характеризується своєю паливною економічністю, потужністю і високою продуктивністю. Машина може розвивати від 370 до 450 к. с., робоча швидкість — 10 км/год. Унікальність цього комбайна в його зерновому бункері об'ємом 14 м³.

«Ринок комбайнів поступово росте. Це пов’язано з відкладеним попитом, який сформувався за останні чотири кризові роки, коли інвестиції в зернозбиральну техніку були значно знижені. Також цього року ми відзначаємо зростання попиту на трактори з потужністю в діапазоні 100-240 к. с. Раніше домінували 300+. Тому ми покладаємо надії на наші новинки — Massey Ferguson 5-ї та 7-ї серії», — говорить керівник підрозділу продажу сільськогосподарської техніки «Цеппелін Україна» Фарід Абу Хадід.

Експерт також відзначив, що на збільшення попиту з боку аграріїв значно вплинула відміна спецрежиму ПДВ.

«Разом зі зниженням ставок на фінансування, яке спостерігається цього року, це дійсно стимулює і підштовхує до того, щоб купувати нове обладнання, при чому однаково в усіх сегментах техніки», — додав він.

Виконано за допомогою Disqus