На Запоріжжі озимі зійшли на 92% засіяних площ

22 листопада 2016 49 0
Погода сприяє визріванню озимих культур
cheminova.uaПогода сприяє визріванню озимих культур

У Запорізькій області сходи озимих отримані на 92% засіяних площ. Про це повідомляє прес-служба департаменту агропромислового розвитку Запорізької ОДА.

Зокрема, з них в доброму та задовільному стані знаходяться озимі зернові на площі 480,7 тис. га (85% посівів), в слабкому і розрідженому стані — 88,2 тис. Га (15%).

«Упродовж першої половини декади у озимих культур тривала повільна вегетація. У другій половині декади, зі зниженням температури повітря нижче 3° тепла, озимі культури та багаторічні трави на більшій частині території припинили вегетацію. На більшості спостережених ділянок озима пшениця знаходилась у масовій фазі «кущіння», на решті спостерігався 3-й лист. Стан посівів переважав добрий», — додається у повідомленні.

Нагадаємо, під урожай 2017 р. всіма категоріями господарств у регіоні посіяно 643,8 тис. га озимих культур, у тому числі на зерно — 616,4 тис. га та 29,3 тис. га озимого ріпаку.

Кортить дізнатися більше? Тоді переходьте до спільного проекту Latifundist.com і AGCO — «Урожай Онлайн 2016»! Дивіться за результатами 2016 р. в режимі онлайн!

Виконано за допомогою Disqus