DuPont Pioneer Україна презентувала третє покоління системи захисту насіння

15 грудня 2016 58 0
Наталія Літостанська, керівник проектів DuPont Pioneer Україна
Latifundist.comНаталія Літостанська, керівник проектів DuPont Pioneer Україна

Компанія «DuPont Pioneer Україна» у рамках XII зустрічі Медіа Клубу презентувала оновлену систему захисту своїх насіння DuPontTM IZON® 3-го покоління.

Про це повідомляє кореспондент Latifundist.com з передноворічного заходу цієї насіннєвої компанії, де також підбиваються підсумки конкурсу «Піонер Максимум».

За словами керівника проектів «DuPont Pioneer Україна» Наталії Літостанської, їхня компанія була першою, хто став захищати мішки зі своїми насінням спеціальною голограмою.

Спеціаліст зазначила, що покупка неоригінального насіння пов'язана з ризиком істотної втрати врожайності. Вона нагадала, що виробництво і реалізація контрафактної продукції є нелегальною і карається.

«DuPont Pioneer Україна» піклується про те, щоб наші клієнти отримали оригінальне насіння Pioneer®. Для цього наша компанія в черговий раз оновлює систему захисту наших насіння. Створена у 2010 р. система IZON® у сезоні 2016-2017 р.р. стала ще більш унікальною. Нова етикетка з голограмою була змінена і до того ж буде прошиватися, що виключає її повторне використання», — зазначила Наталія Літостанська.

Експерт попросила своєчасно інформувати про всі виявлені випадки фальсифікації насіння Pioneer®. При цьому повідомила, що в цьому сезоні будуть реалізовувати насіння із захистом як 2-го, так і 3-го поколінь.

Виконано за допомогою Disqus