Мінагропрод придумав, як уникнути 700 млн грн збитків з цукром Аграрного фонду

68
0
Мінагропрод вивчає можливість переробки цукру
pravda.pressМінагропрод вивчає можливість переробки цукру

Міністерство аграрної політики та продовольства України вивчає можливість переробки цукру Державної спеціалізованої бюджетної установи (ДСБУ) «Аграрний фонд», пише прес-служба «Укрцукру».

«Я мав розмову з асоціацією («Укрцукор»). Домовилися пошукати механізм, який зміг би забезпечити кондиційність цього цукру», – сказав міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий.

Читати по темі: Залишки цукру Аграрного фонду запропонували виставити на відкриті торги

За його словами, виробники цукру запропонували переробити цей цукор, але відкритим залишається питання вартості такої переробки.

«Переробники кажуть, що в них достатньо потужностей, щоб переробити цей цукор. Вони забирають на переробку той цукор, який є на зберіганні в «Аграрному фонді» і віддають новий кондиційний цукор», – пояснив міністр.

Читати по темі: Мінагропрод зняв з себе відповідальність за прострочений цукор Аграрного фонду

Тарас Кутовий вважає, що питання про вартість переробки цукру можна вирішити шляхом публічного тендеру.

Позиція ДСБУ «Аграрний фонд» поки полягає в тому, щоб продати цей цукор.

Як повідомлялося, Кабмін вивчає можливість реалізації цукру-піску бурякового в обсязі 67,4 тис. т із запасів ДСБУ «Аграрний фонд». За підрахунками Мінагропроду, це дозволить державі уникнути збитків на 700 млн грн, оскільки термін зберігання цукру закінчується 15 квітня 2017 р.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus