На Хмельниччині держслужбовці намагались заробити на 169 га землі

26 грудня 2016 56 0
Держустанова передала агровиробнику понад 89 га землі вартістю 3 млн грн
pixabay.comДержустанова передала агровиробнику понад 89 га землі вартістю 3 млн грн

На Хмельниччині Державна пенітенціарна служба України в області сподівалась заробити здавши в оренду державні землі площею понад 168 га та вартістю 6 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Державна пенітенціарна служба намагалась передати в оренду землю приватним агровиробникам, заключивший договори підряду вирощування товарної сільгосппродукції.

Прокуратура з’ясувала, що зміст таких угод суперечить нормам законодавства та по своїй суті є договорами оренди землі. Відповідно до умов договору, держустанова передала приватному агровиробнику у користування понад 89 га землі, вартість якої більше 3 млн грн.

«Встановлено, що у квітні цьго року між установою області та агрофірмою укладено договір підряду вирощування товарної сільгосппродукції. Вказані землі, які призначені виключно для забезпечення виконання завдання установи, фактично використовуються приватними суб’єктами господарювання з метою отримання прибутку», — йдеться у повідомленні прокуратури.

Читати по темі: На Хмельниччині профліцей незаконно здав в оренду фермеру землю.

Зазначається, що прокуратура встановила, що у користування приватних структур перейшли землі і інших установ управління Державної пенітенціарної служби України в області, тобто це не перший випадок зловживання державною власністю.

Виконано за допомогою Disqus