Точне землеробство допомагає аграріям США підвищити ефективність вирощування зернових

26 грудня 2016 79 0
Технології точного господарства пропонують економію витрат і вищу врожайність за рахунок більш точного управління вхідними ресурсами
kurkul.comТехнології точного господарства пропонують економію витрат і вищу врожайність за рахунок більш точного управління вхідними ресурсами

Трирічний спад цін на зерно змушує агровиробників шукати шляхи підвищення ефективності виробництва. Це прискорює впровадження систем точного землеробства.

Такі висновки зробили в Департаменті сільськогосподарських досліджень США, повідомляє SuperAgronom.com.

На тлі падіння світових цін, тільки підвищення ефективності праці та зменшення вхідних витрат дозволяє сільгоспвиробникам утримуватись на плаву й зберігати дохід від вирощування зерна.

«Технології точного сільського господарства вимагають значних капітальних інвестицій і часу, але натомість пропонують економію витрат і вищу врожайність за рахунок більш точного управління вхідними ресурсами», — говорить економіст Міністерства сільського господарства США Девід Шиммельфенніг.

Додається, що зокрема, вже близько 80% аграріїв у США, що мають у володінні понад 1 тис. га площ, використовують GPS-управління тракторами, від 70 до 80% застосовують картографування продуктивності полів. Від 30 до 40% виробників використовують технології змінних норм внесення добрив, насіння або ЗЗР.

Виконано за допомогою Disqus

- 6° ... - 9°

Вітер

2.1м/с

Опади

0мм

Вологість

53%