До Америки за інноваціями разом з Travelite

87
0

Travelite запрошує найпрогресивніших Агро-виробників з різних регіонів України взяти участь у агроекспедиції по чотирьох штатах кукурудзяного поясу США та двох зернових провінціях Канади.

Читати за темою: Travelite запрошує до Канади та США в агротур із точного землеробства

У ході туру можна буде ознайомитись з технологіями вирощування кукурудзи, сої, пшениці, соняшнику, цукрового буряку та ріпаку. Та побувати у фермерських господарствах, що працюють по технології точного землеробства і використовують різні технології обробітку ґрунту — глибоке рихлення, дискування, рідж-тіл, міні-тіл, стріп-тіл, ноу-тіл та вертикальний тіл. Також поспостерігати як тестують насіння та ґрунт у лабораторіях Young Brothers Seed Lab та WARD Soil Laboratory.

Читати за темою: Аграрний мем-огляд США і Канади

Також, у рамках поїздки можна буде побувати на дослідній станції Monsanto/Bayer. А ще у програму входить відвідання: шахти на глибині 1 км, тепличний комплекс і ферми насіння Державного Університету Північної Дакоти, виробничого центру SeedMaster та DОТ, прогресивного дилерського центру John Deere.

Выполнено с помощью Disqus
 

Спецпроект

Відео

  • Travelite — тур фермами США Агротури — різновид крафтових туристичних подорожей, запит на які серед українських фермерів все

Новини