На Київщині громаді області повернуть 1,5 тис. га, які незаконно віддали в оренду фермеру

91
0
Броварський фермер орендував 1,5 тис. га землі з численними порушеннями
pixabay.comБроварський фермер орендував 1,5 тис. га землі з численними порушеннями

У Київській області громаді повернуть 1,5 тис. га, які незаконно віддали в оренду фермеру. Повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Земельні ділянки були передані фермеру управлінням Держземагентства в області для ведення фермерського господарства.

Під час передачі землі у користування, «фермером» не було обґрунтовано бажані розміри земельних ділянок, не зазначено перспективи діяльності фермерського господарства, що свідчить про недотримання порядку набуття і реалізації права на землю.

Надані в оренду землі навіть не утворюють єдиний масив, знаходяться на значній відстані одна від одної, що унеможливлює їх раціональне використання.

Також, виявилось, що будь-яка сільгосптехніка та інші засоби обробітку землі, які б надавали змогу обробляти землю та здійснювати задекларовану діяльність за особою, не зареєстровані. Тобто, це свідчить про відсутність у фермера намірів та можливості займатися фермерським господарством.

«Броварською місцевою прокуратурою встановлено порушення вимог земельного законодавства під час відведення земельних ділянок для ведення фермерського господарства на території Іванківського району Київської області. Прокуратура звернулась з позовом до суду щодо скасування наказів Держземагентства та визнання недійсними договорів оренди земель сільськогосподарського призначення», — сказано у повідомленні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus