Кутовий назвав пріоритети Мінагропроду на 2017 р.

28 грудня 2016 44 0
Земельна реформа, розвиток органічного ринку та безпечність продуктів — пріоритетні завдання на 2017 р.
antoniotarazona.comЗемельна реформа, розвиток органічного ринку та безпечність продуктів — пріоритетні завдання на 2017 р.

Сьогодні, 28 грудня, на засіданні Кабінету Міністрів озвучено пріоритетні напрямки та завдання Міністерства аграрної політики і продовольства у рамках плану дій на 2017 р., пише прес-служба Мінагропроду.

Серед найголовніших – земельна реформа, стимулювання розвитку агропромислового комплексу, якість і безпечність харчових продуктів, розвиток органічного ринку.

«В бюджеті на 2017 р. ми дуже чітко передбачили наші пріоритети, в тому числі і агропромисловий комплекс. Тобто у нас є сектори, які можуть бути дуже серйозними, міцними для потенційного зростання, в тому числі АПК, який теж має бути реформований», — заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За його словами, до 2020 р. має бути проведена якісна земельна реформа. В бюджеті 2017 р. закладені різноманітні програми підтримки для стимулювання розвитку АПК.

«В земельній реформі ми повинні побудувати ту систему відносин, яка зніме всі популістські питання і дасть українським громадянам можливість розпоряджатися своїм майном. Щодо стимулювання розвитку АПК в бюджеті 2017 вже сформовано ґрунт для підтримки тваринництва, садівництва і сільгоспмашинобудування. Дотації мають піти на створення нових робочих місць, доданої вартості, інфраструктурні проекти і переробку», — зазначив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

За його словами, безпека харчових продуктів, оновлення системи контролю якості – завжди була в центрі уваги Мінагропроду. Щодо розвитку органічного ринку міністр зазначив, що потенціал українських земель і іноземного попиту для такої продукції дуже великий і тільки зростає.

Насамкінець, очільник міністерства додав важливі питання, які зараз знаходяться в активному опрацюванні та подякував прем’єр-міністрові, колегам по Уряду за спільну роботу в 2016 р.

«Мінагропрод продовжує розширювати ринки збуту та працювати над великою приватизаційною справою, яку запустили цього року. Сподіваюсь, що народні депутати зрозуміють її важливість, і нам вдасться завершити почате. Попереду новий рік, нові виклики, і я впевнений, що консолідовано ми їх приймемо і здолаємо», – зазначив міністр.

Виконано за допомогою Disqus