Аграрний майдан зупинили правильні рішення органів влади — Южаніна

4 січня 2017 71 0
Аграрний майдан зупинили рішення Мінагропроду та аграрного комітету
korrespondent.netАграрний майдан зупинили рішення Мінагропроду та аграрного комітету

Завдяки злагодженій позиції органів влади в минулому роців Україні вдалося уникнути аграрний майдан, повідомляє Agropolit.com, посилаючись на інтерв'ю «Економічній правді» голови комітету з питань податкової та митної політики Ніни Южанініної.

«Аграрний майдан зупинило рішення, в тому числі Міністерства аграрної політики і аграрного комітету, про створення робочих груп, які напрацюють модель заміни спецрежиму з ПДВ режимом дотування маленьких фермерів. Перше засідання відбулося ще в травні. Обговорювали три питання. Перше — пошук механізмів дотування маленьких фермерів коштами, сплаченими за внутрішнім ПДВ виробниками сільськогосподарської продукції. Друге — що ми робимо з фіксованим сільськогосподарським податком і чи працюють на цьому режимі аграрії, яких ми повинні підтримати. Третє — що робити з тією великою «тіню», яка є в аграрному бізнесі. Адже передача земель в оренду часто відбувається неофіційно», — пояснила нардеп.

За словами Ніни Южаніної, було багато людей, які намагалися влаштувати аграрний майдан минулого року, коли вирішувалося питання спецрежиму ПДВ.

«На аграрний майдан, організований платниками ПДВ, виходили маленькі аграрії, які навіть не зареєстровані як юридичні особи, які ніколи не мали ніякого зиску від спецрежиму», — говорить Южаніна.

Виконано за допомогою Disqus

- 6° ... - 9°

Вітер

2.1м/с

Опади

0мм

Вологість

53%