На Харківщині створять регіональний фонд зерна

28 липня 2015 61 0
На Харківщині створять регіональний фонд зерна
Latifundist.comНа Харківщині створять регіональний фонд зерна

Домовленості про створення регіонального фонду зерна у Харківській області узгодять протягом тижня, про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін, пише прес-служба Харківської облдержадміністрації.

Як зазначається у повідомленні, основним завданням регіонального фонду стане стабілізація цін на борошно, а відповідно — і на хліб соціальних сортів.

«Аграрний фонд зараз не виконує функцій стабілізуючого фактора, так як став комерційним публічним акціонерним товариством. Його головна мета на сьогодні — це отримання прибутку. Тому ми самі повинні думати про те, що і як будемо робити після збирання пшениці», — пояснив Ігор Райнін.

Харківська облдержадміністрація залучатиме певні недержавні кошти для створення регіонального фонду. Усього області необхідно на рік близько 61,5 тис. т зерна, у тому числі 31,3 тисячі тонн для формування запасу борошна, яке піде на виробництво хліба простих рецептур. Формувати запас зерна будуть сільгосптоваровиробники регіонів.

Таким чином створюється потрійний зв'язок: Харківська облдержадміністрація виступає як організатор процесу, сільгосптоваровиробники — як постачальники сировини, а хлібозаводи цю сировину будуть викуповувати.

Виконано за допомогою Disqus

+ 30° ... + 17°

Вітер

1.9м/с

Опади

0мм

Вологість

41%