На Чернігівщині підприємець 14 років не використовував сільгоспземлі за призначенням

19 січня 2017 54 0
За 14 років договір оренди не було укладено, а відповідні платежі не сплачувались підприємцем
pixabay.comЗа 14 років договір оренди не було укладено, а відповідні платежі не сплачувались підприємцем

Ніжинською місцевою прокуратурою виявлено факт порушення законодавства під час розпорядження земельними ділянками сільгосппризначення.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

У 2003 р. розпорядженням Козелецької райдержадміністрації приватному підприємству було надано дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки 17 га сільгосппризначення, вартістю майже 400 тис грн, в оренду терміном на 50 р. для товарного сільгоспвиробництва за рахунок земель державної власності.

Однак, запроектована для відведення орендарю земельна ділянка за цільовим призначенням не використовується, договір оренди не укладено, відповідні платежі не сплачуються.

«Вказане свідчить про нераціональне використання землі за призначенням, що призводить до погіршення її якості та властивостей, ставить під загрозу подальше ефективне використання, забезпечення збереження та відтворення природної цінності. Реалізуючи конституційну функцію, прокурор звернувся до суду з метою визнання протиправним та скасування розпорядження районної державної адміністрації», — сказано у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus