На Миколаївщині понад 4,6 тис. га земель пропонують сільгоспвиробникам для оренди

26 січня 2017 28 0
Аграрії можуть взяти ділянки в оренду для ведення товарного сільгоспвиробництва на 7 років
pixabay.comАграрії можуть взяти ділянки в оренду для ведення товарного сільгоспвиробництва на 7 років

На Миколаївщині понад 4,6 тис га земель пропонують придбати на правах оренди для ведення сільськогосподарського виробництва.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської області.

Станом на початок січня миколаївські землевпорядники сформували перелік із 219 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Вони призначенні для продажу прав оренди на них на земельних торгах.

Загальна площа земель становить 4,6 тис. га. На земельних аукціонах бажаючим запропонують взяти ділянки в оренду для ведення товарного сільгоспвиробництва на 7 років.

З початку 2017 р. на конкурентних засадах вже передано в оренду 42 земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Їх загальна площа становить 1,1 тис. га.

Найбільше ділянок орендували на території Єланецького, Вознесенського, Новобузького та Снігурівського районів.

У 2016 р. було продано права оренди на 4 земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 226,3 га на суму 197,41 тис. грн.

«Стартовий розмір орендної плати на землі був визначений на рівні 886 тис. грн. За підсумками торгів кінцева вартість оренди склала 2,2 млн грн. Завдяки відкритій конкуренції між інвесторами до місцевих бюджетів щороку додатково надходитиме майже 1,39 тис. грн. від орендної плати за користування земельними ділянками», — додається у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus