Сільський Ревізор обирає Село Року — голосування

2 лютого 2017 99 0
Урочисте нагородження відбудеться 17 лютого в рамках виставки «Зернові технології»
kurkul.comУрочисте нагородження відбудеться 17 лютого в рамках виставки «Зернові технології»

Протягом року Сільський Ревізор поселявся в різних селах України, щоб перевірити, як про них піклуються аграрії та держава.

Сьогодні на сайті SilskiyRevizor.com оголошено про початок голосування за «Село Року 2016». Голосування триватиме до 16 лютого 2017 р. На нього виставлено 10 сіл.

Кожне з них отримає перемогу в одній із номінацій та сертифікат на прокращення своєї інфраструктури. Проте лише одне буде визнано Селом Року 2016. Сільські голови, директори ДНЗ, шкіл та будинків культури, вперше в житті стануть на червону килимову доріжку в Києві.

Урочисте нагородження відбудеться 17 лютого в рамках виставки «Зернові технології».

Нагадаємо, що мета проекту «Сільський Ревізор» — на національному рівні підняти проблему інфраструктури українського села. Показати, що воно може бути комфортним місцем для життя, що село — живе. Перевірити стан школи, дитячого садочку, амбулаторії, сільської ради, будинку культури, стадіону, ферми, підприємств та інших інфраструктурних об'єктів.

Протягом 2016-го відбулася 10 сільських ревізій в Полтавській, Черкаській, Чернігівській, Тернопільській, Сумській, Хмельницькій, Київській та Одеській областях.

Дарина Козоріз

Виконано за допомогою Disqus