Чернігівське ТОВ «Прогрес» отримало звання «Соціально відповідальний інвестор» — Сільський ревізор

22 лютого 2017 142 0
ТОВ «Прогрес» — соціально відповідальний інвестор
Kurkul.comТОВ «Прогрес» — соціально відповідальний інвестор

На церемонії нагородження Село Року 2016 ТОВ «Прогрес» з с. Авдіївка, що на Чернігівщині присвоїли звання «Соціально відповідальний інвестор». Окрім цього соціальний проект Сільський Ревізор відзначив село за те, що воно має великий і цікавий творчий потенціал та присудив перемогу у номінації «Творче село року». Села-переможці обирались завдяки онлайн-голосуванню.

Читати по темі: Оприлюднено дані голосування за Село Року 2016 — Сільський ревізор

Розвиває культуру в Авдіївці не лише громада, її активно підтримує голова ТОВ «Прогрес» Григорій Лазаренко.

«Я перший в Україні, ще в 2000-му році віддав землю людям. Я завжди говорю: «Нас не було – земля була, ми є – земля є, нас не буде – земля буде». У нашому селі ми зате, щоб нею керували не в області і районі, а в сільських громада. І всі компанії, які працюють на наших землях, повинні бути зареєстровані в селі. Тоді сільський бюджет буде бездефіцитним, а люди будуть ближчими до меценатів», — говорить аграрій.

У Авдіївці традиційним овочем, який вирощують багато років є картопля. Продовжує цю традицію і господарство Григорія Лазаренка. І хоча аграрій пробує нові напрямки господарювання, але за популярну кукурудзу чи соняшник братися не хоче.

У селі діє справжні театр, якому більше 20 років, і який виховав на своїй сцені понад 300 акторів. Відтак, не дарма Авдіївка отримала звання Творчого Села Року.

Нагадаємо, запросити Сільський Ревізор до себе в село можна тут.

Людмила Лутицька, Вікторія Сумченко, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus